| OMEGAaaa a întrebat:

Fetelor, vi s-a intamplat sa va intarzie menstruatia dupa inceperea vietii sexuale? Daca da, cate zile? Care este durata ciclului vostru menstrual( in cazul celor care au un ciclu menstrual neregulat)? Dau funda.happy

4 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Mie mi-a intarziat o singura zi :d

| anka89 a răspuns:

Dupa ce iti incepi viata sexuala ii normal sa iti intarzie ciclul, mie mi-a intarziat daca imi aduc bine aminte cred ca vreo 4-5 zile.Mie de vreun an mi s-a dereglat rau de tot imi vine de fiecare data mai devreme cu 4 zile(adica daca trebuie sa imi vina pe 20 eu trebuie sa il astept pe16) si ma tine 5 zile sigurhappy

| EncoreAbcd a răspuns:

Mie deloc happy vine regulat nu a intarziat nici o zi ma tine vreo 5 zile... si uneori 3 nu stiu o data ma tine mai mult o data mai putin tongue. Sincer nu am fost la ginecolog si nici nu am de gand sa ma duc happy

| anonim1990 a răspuns:

Uite de exemplu eu mie imi vine de doua ori pe luna...si inainte de asta eru luni care imi intarzia ciclu cate cinci zile sau ma tinea 7 zile si tot asa...dar eu stiu ca dapa ce iti incepi viata sexuala se reguleaza ciclu acum nu stiu depinde si de organzim