| bluepuff a întrebat:

Fetelor :X ce parere aveti despre sexul anal? Care ati incercat, cum a fost? Ce ati simtithappy? fundita pentru cel mai detaliat si sincer raspuns. :*

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Lasa-i pe poponari sa se "distreze" asa. Oare nu ati auzit de Sodoma si Gomora? Aaa, posibil ca nu ati auzit de alea, ca au disparut demult, din cauza asta. thinking
Incearca totusi cu un supozitor, daca vrei sa simti vreo senzatie de asta, daca nu simti ceva tare, ia coada de matura, trage o guma pe ea sa nu te zgarie. :p

| Zenithf a răspuns:

Scuze pentru poanta cu supozitorul si coada de matura.
Adevarul, sexul anal este ceva oribil, cei care fac asta sunt chiar mai jos decat animalele.
Citeste Geneza 19.

| Derye a răspuns:

Iti zic ce am citit, nu am cum sa stiu, pentru ca...surpriza, sunt baiat: La inceput te doare, si apoi e mai okay. Daca tipul sta si sovaieste va doare pe amandoi, dar daca stie ce face e mai multa placere.

| Zady a răspuns:

Renunta la idee. ma interesa intr-un timp subiectul asta insa am citit ca e foarte periculos, de ce sa faci asta cand sunt alte metode de a te simti bine.cand iti cere asta spune-i ca iti e frica si daca esti lipsita de inhibitii incearca sexul oral, spune-i sa isi faca un dus inainte(crede-ma ca va face) si apoi ii propui sa iti faca si el sex oral, si de ce nu chiar un 69 bafta

| Emeraude a răspuns:

Ar fi trebuit sa pui ":X" si dupa primul semn de intrebarerolling on the floor)). Jesus!

| Acvila a răspuns:

Pana si eu am limitele mele...

| lextim a răspuns:

Mda. ca si marius. mai bine nu incerci

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Sunt fata si neah nu am incercat pentru ca e najpa. te doare. iti spun sincer
cea mai buna prt a mea a facut. o si nu e frumoss de loc el se simte bine dar tu. mori... mai bine mai asteapta. succes:*

| Marius_7427 a răspuns:

Iti spun eu ce or simtit mai ales prima data... Durere e mai mult satisfactie pentru baieti. big grin

| clauu a răspuns:

O sa simti ca iti intra ceva in cur, ce e asa de greu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut-o si p-asta pan' la urma? Proasta mai esti.[ Ai 13 ani, fumezi, te droghezi, mai faci si sex. O sa ajungi rau. Am 15 ani si nici in ruptu' capului n-as face cele precizate mai sus la varsta asta. O sa regreti!

[ Merci de stupid, Bye ]