| eu_5834 a întrebat:

Filme cu putini supravietuitori gen stake land? sau zombiland sau i am legend?

Răspuns Câştigător
| Intelligence a răspuns:

Nu e chiar cu putini supravietuitori, dar daca ai vazut stake land ti-ar prinde bine un Husk! :-p.

7 răspunsuri:
| Intelligence a răspuns:

Ma bukur ca ti-a placut.
Uita-te la The 4th guard :X e mai stiintific asa.mai psihologic, dar cred ca o sa-ti placalove struck, p mine una.pff.m`o bulversatlaughing love struck. E inteersant, iti face o alta conceptie asupra normalului`hee hee Vizionare faina, spune`mi daca ti-a placut:*hee hee

| Intelligence a răspuns:

Uite.laughing
daca ai vazut the 4th guard`hee hee.
exista un film pe care l`am vazut vechi, dar care m`i-a placut mult.desi nu am inteles prea multe la inceput.nu e nu stiu ce.dar eu cred ca ti s`ar parea dragut. e vorba despre.
Profetiile omului molie...big grin incearca si spune`mi parereabig grin Nu e chiar atat de bune ca celelalte.dar ", erge" big grin.
P.S. : vizionare placuta.

| Intelligence a răspuns:

AAaaa da.sa tin cont si de faptul ca iti plac astea cu cativa supravietuitori. Uita`te la - Cainii ucigasi big grin[ in caz ca nu ai vazut deja, e destul de cunoscut:-p] dar nu inainte sa vezi celalalt.alege tu ordinealaughing) doar spune`mi daca ti-au placuthee hee.

| Pysu a răspuns:

Piranha, House of wax, Masacrul din Texas, Doghouse. fundita?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat