| Mary_5158 a întrebat:

Foarte multi, din pacate, din dragoste, ajung sa isi pun capat zilelor, eu insa cred ca sunt mai norocoasa)daca pot spune asa, pentru ca chiar iubirea mea pentru un baiat mai sunt acum cu voi, stiu ca e cam greu de crezut dar asa e, sa intimplat cu ceva timp in urma, din cauza familiei mele), prea tirziu mi-am dat seama, acum nu mai suntem impreuna, desi poate ca inca il mai iubesc, el nu stie, cel putin nu cred ca si-a dat seama ca mia salvat viata.As vrea mult sa ne vedem, poate pentru ultima data, si as vrea sa-i multumesc cumva(stiu ca nu ar fi de ajuns) imi dati ceva idei cum, sau cu ce as putea face-o, nu stiu, vri-un cadou foarte pretios sau...ma ajutati? mersi./funda

Răspuns Câştigător
| MiK3L a răspuns:

Spune-i baiatului cat de mult il iubesti si ca ti-a salvat viata si ca-i esti recunoscatoare. Nu fii timida. Ofera-i o masinutza metalica sport: gen BMW M3, Bugatti Veyron o sa-i placa.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e necesar sa ii cumperi un cadou ca sa ii multumesti e suficient ca sa il vezi.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Este de ajuns să-l inviţi la un ceai sau o cafea ca să staţi de vorbă, acesta fiind un prilej pentru a-i mulţumi.

Baftă!

| IloveME a răspuns:

Multi si-au luat viata, dar stai linistita ca si mai multi au trecut prin mai multe si mai rele ca tine si nici macar nu s-au gandit s-o faca.
cat despre rasp la intrebare, cel mai de pret cadou pentru el este sa vb cu el si sa-i sp cu ce-o ajutat.sa vada ca esti recunoscatoare va fi mai de pret ca orice cadou posibil!

| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Esti buna de un scenariu straight face
Nustiu fa ce simitiwinking