| anonim_4396 a întrebat:

Fostul meu prieten si-a făcut altă iubită
Eram furioasă și i-am scris pe Facebook că e un drogat că umblă cu cu prostituate (să vadă prietena lui). Am scris doar minciuni

Și el m-a blocat, îmi pare rău nu știu cum să iau legatura cu el? nici la telefon nu răspunde de 2 săptămâni.
I-am trimis un mesaj cu scuze dar degeaba.
Vă rog sa-mi dați idei cum să il conving ca să vorbim din nou? vreau doar să vorbim atât

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca e fost, fost ramane. Mai ales dupa ce i-ai facut. Si probabil ca nu e de mirare ca a ajuns sa fie fost, daca si cand a fost i-ai facut scene asemanatoate. Fiind fost, nu trebuia sa te iei de el, chiar de mergea si la prostituate. E liber sa faca ce vrea cu viata lui, e fost, si tu nu trebuia sa te mai bagi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

L ai jignit ai scris minciuni despre el, tu in locul lui cum ai reactiona sa zica si el despre tine ca esti asa sau asa adica lucruri ne adevarate, el are dreptate sa te blocheze deoarece tu nu stii sa treci peste o despartire. Ce varsta ai?

| Sofer a răspuns:

E the end. Nu o sa mai vorbească niciodată cu tine.

| cristimihailov a răspuns:

Este fost. Este istorie.

| Catalin77945 a răspuns:

Dupa ce ai facut, crezi ca el mai vrea sa vb cu tine?

| MPersephone a răspuns:

Opusul iubirii nu e ura, ci indiferenta.
Reiesind din situatia data, inca tii la el, ar trebui sa renunti.