| ElenaMaria a întrebat:

Funda! Acum 14 saptamani si 3 zile am avut primul meu contact sexual. El a fost neprotejat[lui nu i-a venit sa ejectuaze]. Am facut 6 teste de sarcina toate negative.Si 2 ecografii una din ele la un cabinat particular de la 10 saptamani de la contact [ecografie abdominala] si a2a la 12 saptamani jumatate la un medic ginecolog.Si ecografiile au confirmat lipsa unei sarcini.Am avut CM in fiecare luna[cat de cat normal.]. Dar sunt unflata deasupra osului pelvisului+ ca simt niste furnicaturi sub buric. Oare de ce? Mai sunt sanse de sarcina?

Răspuns Câştigător
| MissWow234 a răspuns:

Deci, ca sa iti dau un raspuns mai frumos, nu trebuie sa iti faci griji dupa atatea teste, dar daca vrei sa te simti cat mai linistita, mai bine du-te si vorbeste cu un ginecolog despre toate lucrurile care te intereseaza. Si inca un pont: Data viitoare: spune-i prietenului tau sa se protejeze ca sa nu iti mai faci atatea grijihappy

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este nici o sarcina sa fii insarcinata. Totul e doar in mintea ta.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să nu fie o răceală puternică.
Dacă ai avut menstre și toate testele ți-au iești negative nu crezi că ai făcut o obsesie?
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Însărcinată nu eşti sigur.
14 săptămâni = 3 luni şi jumătate. Se confirma până acum dacă era cazul.

Răspuns utilizator avertizat
| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Stai linistita ca nu esti insarcinata. poate esti imbalonata.winking