| anonim_4396 a întrebat:

Funda
Asta e o intrebare asa pentru fete laughing Va plac baietii tunsi scurt (still gangsta rap) si cu urechiutele mai clapauge... acolo putin laughing?
Vroiam sa ma tund mai scurt, sa se potriveasca la stil (skater&rapper), dar nu stiu daca mi-ar sta bine.
Nu e vorba sa rada ceva prieten de mine, ca ii fac o freza la dinti laughing Vroiam sa stiu parerea unei fete happy
P.s. Nu ma luati cu chestii gen "nu conteaza aspectu daca te iubeste" sau mai stiu eu ce happy Nu vorbesc aici matrimoniale, doar de o frizura care sa prinda la filtratul zilnic cu fete necunoscute happy

P.S.S Mentionez ca port si sapca fullcap la freza. in caz ca ar conta happy

3 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Mie nu îmi plac cei tunși scurt...
Aceasta este drăguță rău. :)
http://www.google.ro/......tp?/search

| On3St4r a răspuns:

Mie personal îmi plac băieții cu freză emo. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta cred ca ti s-ar potrivi cel mai bine...

http://2.bp.blogspot.com/....../magar.jpg