| IrenneDrt a întrebat:

FUNDA Stie cineva vreun salon de piercing prin ploiesti unde nu trebuie sa mergi cu unul dintre parinti? daca da unde si cat costa. (cat de rau doare?) as dori un piercing in buric :d

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

In fata la balif, in blocul din fata este un salon bun.
costa 50 fara piercing, 60 cu.
nu iti trebuie parinte.
de buric nu stiu.
in limba doare apoi, sta limba umflata, mananci mai greu, nu mare lucru.
vorbesti cu tipu ala.

| Deeaa9 a răspuns:

Hei, daca ai peste 16 ani, nu ai nevoie de parinti happy Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu faci asta, ca dupa cativa ani o sa-ti para rau.Acuma esti tanara, si mintea e...