| BiiaaBulinutsa a întrebat:

Funda + Vot! Cu ce medie pot intra la liceul Dinu Lipatti? Vreau si eu mai multe detalii...Va rog! Scuze pentru categorie dar e cea mai vizualizata.

6 răspunsuri:
| SEXobeat a răspuns:

Http://www.admitereliceu.ro/institutii?id=3033 sper ca despre acesta este vorba daca nu scrie la google "admitere liceu X din [ploiesti, bucuresti ] de unde o fi el

| LoseYourself a răspuns:

Mai asteapta o zi kati zic eu big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Zo0z a răspuns:

7. 72

| Catalinaaa030996 a răspuns:

E liceu vocational! Daca vroiai sa intrii acolo trebuia sa dai probele eliiminatorii...Nu se intra dupa medii...se intra mai intai dupa media notelor de la probele de aptitudini.Apoi.media de admitere trebuie sa fie peste 5! Daca nu ai intrat sau nu ai dat probele te poti pregatii si sa dai in semestrul 2.

| bal0na53 a răspuns:

Cu 7.23