| XxDyaxX a întrebat:

FUNDA! Vreau urgent urari de craciun pentru o felicitare! Cat mai artistice.love struckPleasee

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Http://felicitari.ele.ro/Urari_--cm105_m1027.html
Alege de aici ce iti place.:)

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Craciun in primul rand, se scrie cu litera mare, pentru ca e o sarbatoare marewinking, si in al doilea rand, fetita mea draga, nu mai posta la categoria asta intrebari de genu`winking

| totem a răspuns:

Si ai postat la dragoste &sex? iti spun eu :
Un Craciun nud,
Cu sex cat mai mult!
iti place urarea?

| androne30 a răspuns:

Va doresc ca sarbatorile de iarna sa va aduca sanatate si fericire, implinirea tutror dorintelor si sanatate celor dragi. La multi ani!
Fie ca sarbatorile de iarna sa va aduca liniste, caldura si armonie in suflet. Craciun fericit si un An Nou plin de impliniri! Căţeluş cu părul creţ să ai jeep-ul în coteţ şi o casă cu piscină, şi Madona ca vecină şi-o lopată pentru bani LA ANUL ŞI LA MULŢI ANI, Sărbători fericite tuturor! de dimineata m-am trezit...
mosul nu era venit...
a ramas inzapezit?
poate da...
sau poate...
sta sa iti citeasca
ce iti doresc eu tie de craciun...
te iubesc si numai bine
la anul sa fii mai bun
Aho, Aho
Copii si frati,
Stai putin sa nu plecati
Mai aveam ceva de spus
Voi acasa nu va-ati dus?
Si ca prostii m-ati crezut
V-ati oprit cand eu v-am spus
Hai plecati la cuibusoare
Mai mancati niste sarmale
Si la nani sa plecati
Toti acum s-ascultati
La multi ani!
Si la multi bani!
Si mereu sa impartiti,
Ca si voi o sa primiti! La anul si la multi ani! Colo in jos si mai in jos, este un rau tare frumos, si in mijlocului raului, este patul Domnului, dar in el cine-i culcat, Mos Craciun, e mort de beat, s-a imbatat de suparare, ca banii nu mai au valoare. Asta e problema lui, sacul gol atarna in cui, ca nu are bani destui, pentru toti copii lui, renii spre cer sau intors, sa-L roage pe Cristos, sa-L ajute pe Craciun ca e un Mos cu sufletu\' bun. Uite mosu din betie, s-a trezit in veselie, bucuros ca sacu-i plin si la el copii vin, mic cu mare sa primeasca daruri de la Mos Craciun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti fie sufletul un colind, cantat de glasurile argintii de copii, sa ai parte de aprecierea, respectul si iubirea neconditionata a celor din jur!