| xFaith a întrebat:

Fuunda :X

Hey TPU! Dati`mi si mie sfaturi pentru flirt [dar nu luate dupa net]

Umm sa va dau un exp: Pe acel baiat il cunosc doar din vedere, practik nu am vb niciodata cu el si vreau intr-un fel sa-i atrag atentia

Răspuns Câştigător
| ĺuЂĺřξ a răspuns:

Cel mai tare o sa i atragi atentia daca esti TU nu sa te prefaci sau asa,, gaseste un subiect comun si vorbiti. sfatul meu e sa fi naturala nu cu fite ok succes love struck love struck funda?

1 răspuns:
| ciresicaSiatat a răspuns:

Macar el te-a remarcat? priveste-l si asigura-te ca si el stie ca il privesti,zambeste-i,atinge-l ''din greseala'' cu mana,prefa-te ca iti cade ceva si roaga-l sa te ajute sa le ridici, intreaba-l cat este ceasul si tot asa, bafta:*