| CPLM a întrebat:

Gata, am observat ceva de cat intru pe aceasta platforma. De ce va dați fete si puneți întrebări despre sex etc? Puteti sa terminati daca chiar sunteti curioși ieșiți din casa si treceti la treaba!

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Ai un simt al observari ok.
Ai omis un lucru, multi au 11-12 ani, nu prea au cu ce face treaba.
Sa nu zic ca multe intrebari sunt puse la misto...

| RAY a răspuns:

Asa e cand toti untermenschen se pot reproduce, rezultatele sunt peste tot in jurul nostru

| sofisis a răspuns:

Se dau fete pentru ca psihologic vorbind, o fata se simte mult mai confortabil raspunzand unei intrebari legate de viata intima pusa de o fata decat de un baiat. Stupid.

| alexwahl a răspuns:

Poponari! Chiar e urat sa te dai fata.

Răspuns utilizator avertizat