| IateyourCookie a întrebat:

Hannah Montana Forever.era in episodul cand calul lui miley(blue jeans) era pe moarte(atunci cand lili a cazut de pe el sh el a fugit fiind muskat de un sarpe). era o melodie cand miley isi amintea de momentele cu blue jeans.cum se numeste melodia. fundita

6 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Doamne fereste.

| Daria a răspuns:

Oridinary girlhappy

| maricx a răspuns:

Nu prea stiu.iti recomand sa cauti pe google episodul:hannah montana forever...cauti pe=acolo si iti va arata nr. la episod si tu il cauti pe cel corect, si asculta refremul(versurile repetate) si incearca fiecare vers pe youtube, unul din ele sigur va fi

| DanaCherry a răspuns:

Se numea Every part of me ...si eu am cauta-o big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numea 'du-te la scoala fetita tampitzica '