| Făraş a întrebat:

Heeey TPU! imi puteti da idei cum sa fac o declaratie de dragoste in engleza? happy merci anticipat! Si cel mai mare fundoi i se acorda celui mai bunwinking

Răspuns Câştigător
| Marquise a răspuns:

Nu cred că poate nimeni de aici să îți scrie declarația de dragoste, însă în cazul în care vrei ceva clasic, ai putea să te inspiri din scrisorile lui Napoleon către Josephine (vei rămâne uimit(ă) de cât de romantice sunt).
Just google them ^^

Pentru ceva mai original și ieșit din comun, încearcă filme precum Pretty Woman, Never Been Kissed, Love Actually, Say Anything, Bridget Jones' Diary sau Ten Things I Hate About You.

2 răspunsuri:
| xmaryyyya a răspuns:

Vai, David...te au apucat declaratile pentru mine.
laughing

| Făraş explică (pentru xmaryyyya):

laughing ce vr iubira e puternica :X