| andreibrl a întrebat:

Hei am o problema cu iubita mea se dau cam toti baietii la ea. Ea este o fata cumine. Am discutat despre asta si tot degeaba. Idei? Este cam zurlie asa, se crede buricu pamantului

6 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Eu cred ca e putin imatura si alunecoasa, altfel normal pentru varsta adolescentei [partea cu alunecatul nu este de bun augur la nicio varsta]. Renunta laea. Ma feresc sa pun stampile pentru ca nu o cunosc.

| grab a răspuns:

Daca ea tine la tine catusi de putin atunci o sa lase interactiunea cu ceilalti doar la nivel de joaca nevinovata. daca totusi se da in chestii serioase cu altii, atrage-i atentia ca te cam deranjeaza atitudinea ei si daca ii e mai simplu sa va despartiti ca sa se poata combina linistita cu ceilalti sa iti spuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce majoritatea femeilor au impresia ca sunt dorite de toti si invidiate de toate. Pur si simplu sunt frumoasa si buna dar crede-ma partea masculina ma trateaza cu respect nu le cunosc discutiile lor ''la o bere cu baietii'' dar nu mi-am auzit sa mi-se spuna curva sau sa se dea cineva la mine pentru ca i-as rupe picioarele, trebuie sa fi tu ca femeie inculta sa fi pe post de bliblioteca ''pentru toti''. Aiurea! Prietena ta nu se respecta sunteti 2 frumosi si amandoi la fel de narcisisti si imbecili, sper sa imi fie publicat raspunsul.
Nu-mi spune ca nu-ti place, daca nu...esti barbat si gelos si ipocrit. Tu nu ai companie feminina sa vina la domnia ta sa-ti spuna ''ce faci''?! Nu cred hai sa fim seriosi, si daca nu ai ce cauti cu ea inseamna ca gagica e prea buna pentru tine, ehh asta elaughing stii cum ajungi daca ii ridici prea mult fusta. Spune-i ca-i fraiera intr-un mod delicat stii ca se supara rapid si nu intelege.

Răspuns utilizator avertizat
| NumaiIdioti a răspuns:

Ori e cuminte ori e zurlie. Te hotarasti cum e si revenim cu sfaturi

| Yurica a răspuns:

Salut! Prietena ta ori este cuminte ori ba? Daca se crede buricul pamantului si se imbraca extravagant pentru a atrage atentia barbatilor normal ca se dau la ea. Greu de schimbat asta la o fata...