| RatMas a întrebat:

Hei fetelor ce părere aveți despre băieți care poarta boxeri de fete? As vrea sa stiu fiindcă fratele meu de 14 anipoarta boxeri de fete eu am 17 si uneori mai cere de la mn. Vara mai poarta si tanga eu nu stiu ce sa zic iar părinții nu stiu

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Tu ca frate mai mare deci mai maturizat ar trebui sa-i explici ca un baiat poarta o anumita lenjerie care este diferita de cea purtata de o fata. Daca nu iti asculta sfaturile tale inseamna ca el poate avea o alta orientare sexuala.Nu este de condamnat deoarece se poate ca el este astfel programat din punct de vedere genetic.

5 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

E posibil ca asta sa reflecte orientarea lui sexuala, in mod normal baietii nu sunt pasionati sa poarte haine de fete.

| Țoglă a răspuns:

Vorbește cu părinții tăi sau poartă tu discuția cu el. Nu e bine că îi dai lenjeria ta să o poarte.

| neutrino a răspuns:

Tembelismul varstei poate duce si la astfel de placeri anormale.

| buburuza2007 a răspuns:

Cred ca fratele tau este un pic cam gay fara suparare

Răspuns utilizator avertizat