| anonim_4396 a întrebat:

Hei fetelor. Voi faceti sex machiate sau nemachiate?rolling on the floor))

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Cand faceam cu fostul barbat ce sa zic, depinde de mood, daca veneam de undeva si ajungeam acasa si ne apuca nu stateam sa ma demachiez si sa imi fac toata rutina de searawinking mie imi place machiajul ochilor sa fie mai intens, fostului ii placea cel mult un tus si un gloss.

| BravoJohn69 a răspuns:

Nemachiata pentru ca rămâne ruj pe penisul iubitului

| Sofer a răspuns:

Pai daca intalnesti o fata in club normal macheata si va bagati la baie la o partida de lupte.

| christine99 a răspuns:

Cum apuca fiecare.