| Den1470 a întrebat:

Hei TPU, am nevoie de ajutorul vostru.Peste doua saptamani eu impreuna cu iubita mea facem 6 luni ceea ce inseamna foarte mult pentru mine.Ma gandeam sa ii fac un filmulet pe calculator cu poze cu noi si dupa fiecare poza sa scriu cateva ceva.Nu vrea sa ii cumpar nimic ca i-am facut cadouri si a zis ca nu mai vrea sa imi cheltui banii si asa mai departe.Dar ma rog,m-am gandit la aceasta idee,chestie e ca nu stiu ce sa scriu dupa fiecare poza, sau cu ce sa incep.Ma puteti ajuta cu ceva mai romantic,va rog.e important pentru mine
Daca vreti sa va bateti joc,mai bine nu raspundeti,multumesc pentru intelegere
Apropo, eu am 18 ani ea 16, daca va ajuta ca informatie happy

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa faci o poezie si sa incorporezi cate o strofa sau vers in poza direct gen scrii intr un colt sau poti povestii chiestii stupide pe care le ati facut impreuna laughing alte idei nu imi mai vin in cap totusi eu zic sa o inviti si in oras daca tot nu vrea cadou, scuza sa petreceti mai mult timp impreuna tongue

| Brigitta24 a răspuns:

Este frumoasa idea..chiar daca ti-a spus sa nu cumperi nimic dar cumpara macar un buchet de flori si filmuletul, va fi perfect, asa suntem noi fetele spunem ca nu vrem nimic da vremlaughing (mai complicat'')