| Hdyxfwfb a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare: cat timp ar trebui sa dureze o partida de sex?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Actul sexual care este considerat ca fiind satisfacator pentru ambii partenerii are o durata medie de circa 7 pana in 10 minute ca durata rezultata statistic. Bineinteles ca durata precizata poate sa varieze foarte mult fiindca este in functie de diversele particularitati specifice fiecarui individ in parte. durata medie statistica. Multa sanatate!

| Eireann a răspuns:

Suficient cat sa aiba toti cei implicati orgasm.

| andreiminion a răspuns:

Pana ajung ambii parteneri la orgasm in jur de 7-13 minute asa stiam

| Violleta2022 a răspuns:

Intoarce-te cand mai cresti, ca al 12 ani nu ai nevoie de date de acest gen

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ar trebui să dureze atât până partenera este satisfăcută.
Durează 3-5 minute la început, 7-10 minute după experiență.
La 2 acte consecutive la interval de timp scurt, al doilea durează mai mult.