| Alisa_Awwr_1999 a întrebat:

Am o mica problema (defapt mare).
De un an imi place de un baiat cu 2 ani mai mare. Am incercat sa il uit sa nu il mai bag in seama dar mareu cand reusesc apare iar si imi aduce aminte. Are momente cand imi spune ca ma place cand aude ca ma vad cu un prieten sau vorbesc de el...devine gelos adica imi spune ca nu am ce vorbi cu baiatul respactiv..ca eu sunt a lui, si are alte momente cand imi vorbeste in sictir. Cand nu ma baga in seama cu zile sau si atunci doar cand are nevoie de ceva.
Eu ce ar trebuii sa mai inteleg din asta?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca nu e normal mai bine zis un animal

| RAY a răspuns:

Te doreste dar i este teama sa spuna ca te iubeste, cauza acelei temei nu o stiu, eu spun sa isi cauti un iubit si atunci daca devine gelos spune-i ca daca nu te vrea tu ramai cu ala, se poate sa faca misto de tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Ca este un increzut cu o gandire infantila, si cu un caracter infect, meschin, te sfatuiesc sa te descotorosesti de el deoarece te va folosi doar iar tu vei suferi si regreta ca l-ai cunoscut.

| neutrino a răspuns:

Se joaca cu tine, nimic mai mult.

| MskDesign a răspuns:

Sa il pui la punct.
Ori vrea sa fie cu tine ori nu, barbati sunt cu droaia.

| frostxtq a răspuns:

Vede ca il placi si profita de acest lucru. Te poarta cum vrea el. happy

| Raulinio a răspuns:

Pai ori se joaca cu tine ori nu este pregatit pentru o relatie, nu stie cum sa isi exteriorizeze sentimentele si probabil ii e frica de un eventual refuz din partea ta, eu nu inteleg un lucru, de ce voi fetele nu faceti niciodata primul pas, de ce aveti pretentia ca baiatul sa faca primul pas?
Ai idee cate relatii se pierd asa inainte sa inceapa?

| Irina36 a răspuns:

Ar trebui sa intelegi ca el de fapt nu are nicii treaba cu tine, pur si simplu si.a gasit ocupatie, sau o fata cu care vorbi. Eu zic sa.l lasi in pace si ai sa vezi xa nu o sa.ti para rau, ca doar baieti sunt cat lumea.

| baiatulbaiatbaietel a răspuns:

Fiind mai mare ca tine cred ca isi cam bate joc!
Vrea sa fi la cheremul sau!
Mai bine lasa-l si gaseste unul de varsta ta!
Sfatul meu!
Mult succes!