| Anonimul197368462 a întrebat:

Hei TPU... Am o problema... Acum 4 zile mi-am invitat iubita in vizita... Am dus-o in camera mea si ne-am sarutat, am trantit-o pe pat si i-am bagat degetul in vagin... Mi-a spus ca intai a simtit o durere mare, iar apoi placere... Dupa 20 de minute s-a imbracat si a plecat acasa... Astazi m-a sunat si mi-a spus ca i-a curs mult sange pe chiloti... Nu o doare absolut nimic... Si ii curge sange in continuare... Iubitei mele inca nu i-a venit menstruatia... Este posibil sa nu mai fie virgina?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca tocmai i-a venit menstruatia!
Iar tu, ar trebui sa nu-ti mai bagi degetele in vaginul fetei, ca poti sa-i faci o infectie vaginala de toata frumusetea!
Vaginul este pentru sex, iar voi sunteti copilasi, asa ca, mai asteptati sa mai cresteti ca sa va jucati de-a sexuiala.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

I-a venit menstruatia. Daca era de la deget curgea putin sange pe moment nu dupa 4 zile si in cantitate mare. Posibil ca ai si dezvirginat-o, nebunule.

| Alejay a răspuns:

Dezvirginarea inseamna penetrare serioasa nu un deget acolo jos si gata, este foarte posibil chiar atunci sa-i fi venit menstruatia pur si simplu!

| Iulian03 a răspuns:

Cati ani are?

| Sadop a răspuns:

Posibil ai și dezvirginat-o, însă ar fi trebui să-i curgă sânge atunci, nu după aproape o săptămână. Probabil i-a venit menstruația. Să vadă cât ține această sângerare.

| Kira5854 a răspuns:

Da, ai dezvirginat-o

| Albinuta1234 a răspuns:

Da este foarte posibil sa nu mai fie virgina daca ai bagat degetul in vagin daca a avut o durere daca ai bagat degetul si dupa placere este tot posibilul sa numai fie virgina. Si sangele curge depinde de la fata la fata cat curge. Dar mai este o varianta sa ii vina menstuatia mai devreme totul este posibil