| annonimkiss a întrebat:

Hei TPUbatting eyelashes!
am si eu o >intrebare:...
baietilor e place sa fie sarutati pe >gat:... cel mai simpatic raspuns fundita:*:X

Răspuns Câştigător
| Komododragosh a răspuns:

De obicei da, ii poti da o senzatie minunata cand il tii de ceafa si incepi sa-l saruti pe gat. Si mai senzual ar fi cand iti treci si mana prin parul lui si il saruti pe gat in acelasi timp, e foarte frumos. Iti recomand sa icerci, cu siguranta i-ar placea.

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Daaaa adoraalove struck mai ales caand pupi jos la celelalt gatlove struck

| NatureSelf a răspuns:

Pe gat nu este chair asa de ultra super misto. nimic nu se aseamana cu sarutatul cu limba. ce-a mai tare senzatie.

| Roxana121 a răspuns:

De ce nu? sigur ca dabig grin

| swagMeOutBitch a răspuns:

Normal
tie nu iti place?

| viK_4698 a răspuns:

Hmm...interesanta intrebare
Poti sa-l saruti si-n frunte clar lucru ca ii va placea daca te iubeste si in primul rind daca e reciproc...nu te gandi la asa lucruri marunte, important cand e el si ea, caci restul nu conteazahappy

| Tzuna a răspuns:

Da! le palce, sarutati pe gatu ****i:X:X:X