| Gabitaalbu a întrebat:

Hei TPU:* Cand un baiat priveste insistent in urma ta chiar daca tu intorci capul si`l vezi, incearca sa para de treaba, sse uita mereu insistent la tine si cand vede ca l`am zarit se preface cavorbeste cu altcineva, cand este singur se uita la tine fara sa`si ia ochii iti zambeste si totodata cand treci prin fata lui se preface ca nu esti acolo, si se uita pe furis la tine TE PLACE?

Răspuns Câştigător
| AdelixA a răspuns:

Sincer ii o metoda mai expirata de,,atragere,, de ati captiva atentia te simti privita si stanjenita. Ochii oglinda sufletului.Uita-te in iei sa vezi daca,,sclipeste,,ceva. Daca iti place de el, ce reiese din observatiile tale, intra in vorba cu el. Daca nu fa-i o faza clasica de,, Am ceva pe fata?'',, Nu ti-a luat maica TV?''