| AndreiV1111 a întrebat:

Hei TPU ce as putea sa ii spun mamei mele ca sa imi cumpere niste boxeri de la Calvin Klein dar nu neaparat originali ca stiu un site ca nu mai vreau sa port chiloti de la Lidl si na va rog sa ma ajutati (scuzati categoria doar ca aici se raspnde cel mai des)

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Doar ii zici ca ii vrei si poate iti ia.

| Badboi a răspuns:

Frate, am 16 ani, mama mi-a luat boxeri cu poziții laughing
Nu e mare lucru plus ca mata ta te va înțelege, doar spune-i ca dorești boxeri, atâta tot laughing

| Iuliambt a răspuns:

De ce nu ți strangi bani sau sa ii ceri mamei tale și sa ți cumperi tu singur?

| Mortar28 a răspuns:

Nu are mare importanta ce porti pe dinauntru. Dar daca magazinul din care vrei sa cumperi e in orasul tau poti merge cu mama ta sati cumpere, dar spune-i si tu ca ăia pe care ii ai sunt mici sau te simti incomod in ei. Pur si simplu spune-i.