| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand iubitul nu are erectie? Inseamna ca nu ma mai vede suficient de atrăgătoare?

Răspuns Câştigător
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Emotii,oboseala,sau probleme medicale

16 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Nu, înseamnă că este bolnav. Trebuie mers la un medic.
Eracția, nu ține cont de frumusețea partenerei, ci de sănătatea aparatului reproducător masculin.

| mihai69 a răspuns:

Poate e beat, poate a luat ceva medicamente sau poate are altă problemă.

| Andreeush a răspuns:

Poate e din cauza stresului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate din cauza emoțiilor. Cauze pot fi multe.

Răspuns utilizator avertizat
| Sofer a răspuns:

Oboseala stres. De exemplu mie daca nu vad o fata sa imi placa, nu se ridica miguel. zice ca nu ii place. laughing)

| SG1995 a răspuns:

Sau că are emoții, sau e obosit.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil sufera de o anumita afectiune/maladie care in anumite conditii ii afecteaza... potenta. Trebuie sa fie consultat de : medicul urolog, cardiolog sau poate de un psihoterapeut sexolog. Sanatate!

| mgtow a răspuns:

Are emotii daca nu i se intareste

| Marius1010 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu neaparat laughing sunt băiat si din proprie experienta uneori Miguel nu vrea sa se ridice e si el obosit sau personajul care îl deține pe Miguel este emoționat sau stresat sau poate nu are chef Miguel. Nu inseamna ca neaparat sugera de probleme medicale ( e posibil dar sincer nu cred )

| Marius1010 a răspuns:

Nu inseamna ca are neaparat probleme de sanatate dar poate era stresat obosit emotionar sau poate pur si simplu nu avea chef ( si nu e mereu dupa cheful posesorului ci uneori poate sa fie dupa Miguel ca uneori nu vrea ( proprie experienta) sau s-a intamplat pentru ca inainte s-a autosatisfacut happy si putea sa aiba din nou erectie.

| Adriann92 a răspuns:

Înseamnă că nu e robot și trebuie să pui și tu mâna dacă vrei ceva

| SanL a răspuns:

Dar tu ai incercat in vreun fel sa obtii asta de la el? Tinuta adecvata, un pic de ajutor, niste mangaieri, etc. Sau astepti totul de la el?

| darrio2007 a răspuns:

Da. Sau sexul, pentru el, este doar masturbarea.

| BravoJohn69 a răspuns:

Înseamnă că e impotent și ar trebui sa **** altceva

| Odobasian a răspuns:

Inseamna ca ai fost cam mult in tailanda