| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU`:*. Pentru ca maine incepem scoala`sad. Vreau si eu niste muzica, sa-mi scot in telefon`batting eyelashes, sa ascult in ore`laughing:*. Melodii de dragoste, dar nu triste`happy [in romana`love struck]. Si ceva mai nou asa, ce da pe la tv`:*. >Multumesccc`:d

Răspuns Câştigător
| XXXloveXXXx a răspuns:

Buna! uite cateva ideei:
Bullet - Abravia
NANE - CA O STEA
Indiferent ft. BeBe - Te Iubesc
Astea sunt melodiile mele preferate nu sunt noi dar sunt super si sper sa iti placa.

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Incearca piesele de la Dj Project, toate sunt frumoase:X
Două anotimpuri
Povestea me
Șoapte
Lumea ta
Spune-mi tot ce vrei
Lumea ta
Printre vise
Privirea ta
Șoapte
Încă o noapte
Ești tot ce am
Două anotimpuri
Lacrimi de înger
Prima noapte
Departe de noi
Hotel
Nu
Regrete
Mi-e dor de noi

| yourfriend111 a răspuns:

De dragoste si vesele mai rar dar aam sa incerc sa iti zic melodiile mele preferate :X
Bosquito-cand ingeri pleaca
Bosquito-doua maini
Emeric Imre-Nebun de alb

| XXXloveXXXx a răspuns:

Ma bucur ca ti-au placut.