| CherryGirl67 a întrebat:

Hei TPUbatting eyelashes
Vreau si eu niste statusuri noi si originalelove struck

dau fundalove struck

mersilove struck

Răspuns Câştigător
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Aici gasesti cate vrei:
www.yahoostatus.ro te duci la statusuri:D
Cred ca nu vei fi multumita, dar daca accesezi site-ul vei fi categoric, sunt stasuri de care vrei si de care nu vrei (pe categorii).

Aaa, mai este si asta: www.statusuricool.tk.aaa, si asta:D www.statusuri.ro
sper ca te-am ajutat
bye!

3 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Merci pentru funditza!

| ImHereForYou a răspuns:

Un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind

Le doresc la toti dusmnii mei 3 masini in fata casei:salvarea politia sh pompierii

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul...

Tu de vei iubi pe alta… eu nu pot sa te opresc dar te rog sa iti fie mila de cuvantul TE IUBESC!