| Mirkutza99 a întrebat:

Heii. Am făcut 2 teste de sarcina, unul la 9 săptămâni după contact si unul la 10 săptămâni după contact. Pe primul l am făcut din a doua urina de dimineața iar pe al doilea l am făcut dimineața când m-am trezit. Ambele au ieșit negative. Mai are sens sa mai fac încă un test sau e sigur ca nu sunt însărcinată?

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dacă rezultatul la ambele teste a fost negativ, nu poți sa fii gravida. Deci, stai liniștită dar, fii atenta sa te protejezi la urmatoarele acte sexuale.

| Robert2526 a răspuns:

Iti e frica de sarcina aia ca de Ebola... nu esti insarcinata, nu te mai stresa asa