| ViseUitateSiPierduteInAmintiri a întrebat:

Heii :*

Am si eu o mica problema.Deci ma joc metin.Aici mi-am facut un iubit.De cateva zile ma tot ignora, intra pe mess si peste 1-2 ore isi aduce aminte ca sunt pe mess si ma baga in seama.Ma deranjeaza foarte mult. El a luat ban si a spus ca nu se mai apuca.Ieri i'am dat emotii unui amic sa'i dau o palma ca ma enerva si el mi-a dat kiss. I'am zis acestui amic ca'l iubesc, dar nici eu nu stiam ce fac deoarece acum 2 zile am visat ca iubitul ma inseala cu o panarama si pur si simplu am luat'o raznastraight face. O panarama ce o credeam amica i'a zis fostului meu iubit ca ma sarutam cu acel amic si a intrat pe metin si a inceput sa se ia de mine[esti o cwrva. ]. Il iubesc enorm, i'am explicat ce s-a intamplat. Mi'a zis ca ma iubeste pur si simplu nici nu stiu ce sa credstraight face Sufar enorm pentru un jocsad daca ne'am cunoaste as zice, dar nici nu ne cunoastem. El este dintr'un oras, eu din altu.Stam departe unu de altu deci nu avem cum sa ne intalnim.Panarama asta [cwrva metinului]radea k o proasta cand fostul iubit ma injura. O suportam dar acum am vazut cat de cwrva e si o urasc enorm, la fel si eastraight face pe mine.Nu stiu daca mai ma impac cu el, dar pur si simplu o sa'i duc foarte mult dorul sadpentru ca am multe sentimente pentru el cu toate ca nu ne cunoastem. Dintr'un joc ajungi sa suferi.Intrebarea este : Oare tine la mine? Pentru ca eu nu cred. Putea sa vorbeasca calm si sa ma bage in seama nu dupa 2 ore dupa ce a intrat straight face. Mi'a zis sa'i zic adevarul si i l'am zis. Dupa ce i'am zis mi-a zis"bine pa". Mi'a zis ca ma iubeste.Si cand am vrut sa'l intreb daca el chiar tine la mine a iesit. Ce sa faccrying. Pur si simplu imi vine sa ma sinucidcrying pentru ce? pentru un baiat pe care nici nu-l cunosccrying. Sunt foarte sensibila. daca ma raneste cineva sufar enorm.Aseara cand ne'am certat am plans de nu ma opreamcrying.

Helppcrying

Mersi. :* fundita :* sad

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Renunta la joc si incearca sa iesi mai des pe afara, sa-ti faci prieteni reali.
Sincer, e foarte amuzanta povestea! laughing Deja cred ca poti incepe un hobby, sa scrii povesti - activitate ce este chiar creativa ci nu risipa de timp.

O sa-ti para rau pentru timpul pierdut in copilarie. Fa totul cu rost si mai ales, cu masura. Jocul asta te schimba! Intreaba-te: Oare merita?

160 răspunsuri:
| iotasarbu a răspuns:

Buna. Dc suferi pentru un iubit asa de nebun care nu te iubeste mai bine fa-ti un iubit in realitate happy

| Neagu_Daniela_1970 a răspuns:

Esti dusa cu capu!

| JustMeJustYou a răspuns:

Nu! nu! nu! sa nu te sinucizi! e doar un joc! nu merita! in plus nici nu l-ai vazut. nu stii ce secrete are. nu merg bine relatiile astea online. poate cand o sa-l vezi n-o sa-ti mai placa. poate e un hot sau criminal! nu stiu eu ma gandesc intai la ce lucruri rele se pot intampla. deci eu zic sa-l dai in colo. si in plus mai si injura. n-are rost! gaseste pe unul mai bun dar nu pe metin sau online. gaseste-l in realitate. asa il vei cunoaste, vei stii cum arata, cce fel de persoana e si daca te iubeste cu adevarat.
nu crede in cei de pe net. nu ii cunosti deci sa nu ai incredere in ei. asta e Romania! toata lumea minte pentru bani! laughing
sper ca te-am ajutat happy:*happy:*happy:*

| LordulDany a răspuns:

Nu mai radeti de ia vedeti cas gm pe orce metin si va banez uitati-va pe youtube eu is lordul dani stiu multe chit ca am 10 ani