| OanaLix6 a întrebat:

Heii :* ma ajuta si pe mine cineva? big grin Ieri mi-am schimbat parola de la facebook, iar acum nu mi-o mai amintesc straight face si nu imi mai pot accesa e-mailul pe care era facut contul de facebook. Ce e de facut? :-s Dau funda!
(Imi cer scuze pentru categorie)

2 răspunsuri:
| CatalinPTM a răspuns:

Cam nimic...adica nici parola de la mess nu o mai stiu?
Stiu eu pe cineva care afla parola la mess, facebook, dar e contra cost
Baga id-ul lui de mess : m_marius_catalin si o sa te ajute, NU SUNT EU ACEA PERSOANA.
Sper ca te-am ajutat.

| Madut a răspuns:

Daca ai in cont nr de tel da, daca nu ...incearca sa-ti amintesti pw. sau incearca si tu sa bagi de mai multe ori parola si poate poti sa o schimbi mie mi s-a intamplat sa mearga... P.S. Ar fi mai bine sa iti notezi pe ceva parolele. happy