| alinamariaiancu a întrebat:

Help me nu mai imi stiu parola de la contul de facebook si adresa de mailul pe care o aveam nu mai ii stiu parola de un an ce fac crying( help me please puppy dog eyes fundita :* scuze de categorie

4 răspunsuri:
| FataAmintirilor a răspuns:

Acelasi lucru am patit si eu crying( vai de mine! cam de 1 an sau 2 nu o mai stiu, dar acum am alt fb! u cum ai procedat pana la urma? ai aflat-o

| Silvica76 a răspuns:

Recupereaza intai parola de mail scrii adresa ta si dai am uitat parola, apoi faci la fel pentru cea de facebook! Fundi?

| sorea a răspuns:

Faci alt cont pe facebook cu alt mail.

| alinamariaiancu explică:

Nu nu am aflat'o crying(