| Cristynik a întrebat:

Heii` TPU, recent eu cu prietenul meu ne.am despartiit eu inca mai tin la el a fost o relatie de scurta durata:d din cazuza ca m.a inselat cu una din prietene inca daca avea curajul sa vina sa vorbim puteam trece peste eii, zilele astea i.am dat urmatorul mesaj, fiindca inca il iubesc si poate prin mesajul ala... puteam impinge putin lucrurile sa revina la normal Deja a trecut o luna de cand nu mai suntem impreuna si eu tot la tiine ma gandesc propabil ca o sa zici ca sunt copilaoh go on nu, nu sunt sunt un om normal care iubeste. Probabil te vei gandii ca nu stiu ce e aia iubire:d uite ca stiuwinking iubirea asta a inceput sa apara in viata mea de cand te cunosc pe tiine. Au fost chiar frumoase clipele pentrcute cu tine pacat ca s.au terminat prost. cu [ prietena respectiva] am mai avut eu certuri si dupa ce ne.am impacat nu credeam ca o sa-mi faca una ca asta. eu una am tinut si tin f mult la tine Si mi.as fo dorit ca prin tine sa gasesc un baiat care tine la mine si cu care poat avea o relatie serioasa. Eu ti.am spus tot ce aveam de spus iar acum poti sa imi psui disperata sau cum doresti tu " deci, nu mi.a raspuns la mesaj insa urmatoarea zii m-a luat prin surprindere cu un mesaj unu banal" Ce faci mandroo? " Conversatia a fost chiar scurtaa si nu am zis nici unul nimic despre cele intamplate vreau sa precizez ca pana in ziua aceea nu ne.am mai intalnit nu ne.am mai vorbit si nu ma asteptam la acest mesaj deci acum vreau sa-mi oferiti cateva sfaturi, cateva pareri. - mai are rost sa sper ca poate o sa ne impacam? - Oare il mai intereseaza persoana mea? - Poat sa fac eu ceva sa mai grabesc lucrurile? - Ce ar trebui sa fac, cum sa procedez p.s nu vreau jigniri, Dau funda celeui mai folositor raspuns multumesc

Răspuns Câştigător
| Domiinic a răspuns:

U il iubesti e ok asta dar incearca sa iti pui niste intrebari sa pui in balanta lucrurile de s-au intamplat si incearca sa judeci la rece pentru ca sentimentele pot sa te faca sa alegi gresit.El merita iubirea ta adica dupa ceea ce a facut eu zic ca nu si prin asta da dovada ca nu vrea nici o relatie serioasa si nu cred ca mai are rost asta e parerea mea dar u trebuie sa stii cel mai bine ceea ce vrei si vezi daca se merita sa mai ai o relatie cu el si incearca sa iti alegi oameni din jurul tau care sa merite ce oferi u si sa stie sa te respecte.Bafta si ai grija ce faci

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Chiar daca il mai intereseaza persoana ta si chiar daca o sa va impacati e posibil sa se repete istoria, asa ca ai mare grija, nu cred ca ar trebui sa grabesti lucrurile pentru ca daca e sa va impacati, o sa se intample la timpul potrivit, mai asteapta si o sa vezi ca va fi bine

| adalove25 a răspuns:

Daca te-a inselat cu una din prietenele tale, gandeste-te cat de usor te-ar putea insela cu o alta fata.
Sfatul meu : lasa-l in pace, chiar daca nu te-am vazut vreodata nu cred, sunt sigura ca esti o fata frumoasa care va gasi un baiat care sa o iubeasca cu adevarat si sa nu aiba ochi pentru alta fata :*:*:*
Sper sa nu mai fii dezamagita de niciun baiat!

| Claudia1397 a răspuns:

Buna!
Parerea mea este: daca te-a inselat o data fi sigura ca te va insela si a doua oara! Majoritatea baietilor sunt asa si cred ca vei putea sa il uiti foarte repede avand in vedere ca ati stat putin impreuna! Mai bine il lasi acum in pace decat mai tz! Crede-ma, vei suferi ai mult pentru ca vei petrece mai mult timp cu el si vei tine mi mult la el!
Succes si ai grija de tine :*!

| MrKn3zZ a răspuns:

Odata ce te-a inselat o sa te insele incontinuare.