| BabyDollRalukks a întrebat:

Heii TPU:X Am o problema: Imi place de un tip de putin timp. E genul de baiat foarte glumet, sensibil, popular si-un adevarat lover-boy. Toate fetele din scoala si l.ar dori. Noi ne intelegem ok.Ne stiam de mai mult timp... Faza e ca nu stiu cum sa il abordez in asa fel incat sa par misterioasa, interesanta si jucausa. Nu vreau sa il plictisesc, ci as vrea sa ii sporesc interesul si sa il cuceresc.Please,cateva sfaturi!?!batting eyelashes Prontoo, va rog, e urgent! puppy dog eyes Mersii mulltt. Funda!

4 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Vezi in primul rand poate aveti ceva in comun...sau vezi ce ii place, un hobby sau ceva sau poate si chestia sa te prefaci suparata ar merge dar acum depinde sa nu il plictisesti, poate vrea o fata mereu cu zambetul pe buze. Oricum dupa cum se intampla si in filme baietii populari se indragostesc de fetele simple etc laughing aici e cazul meu.Fi cat de cat tu insuti si nu te baga prea prea mult in seama sa nu te considere disperata sau falsa.Bafta!

| HahahaAb a răspuns:

Pai fi amuzanta.Si sa stii ca nu trebuie sa te 'dai' pe tava la fiecare baiat.Adica nu dezvaluii nimic despre tine, numai daca vrea el cu disperare sa afle.
Pupici si succes!

| Simo18 a răspuns:

Hm. iesi cu el la un suc. si intrati in vorba :-s. sau. fa'te ca esti suparata. si ca ai nevoie sa vb cu cineva. si daca iti zice sa ii spui lui ce ai... big grin bati apropouri finute big grin

| JustLikeHeaven a răspuns:

Fi tu. Incearca sa gasesti lucruri in comun cu el. Nu vorbi mult despre tine. Nu mai stiu