| iFeelinfiniteLove a întrebat:

URGENT: nu mai pot vedea emoticoanele de pe facebook {tocmai mi-am reinstalat un alt windows}. Exista un program de unde poti descarca! Vreau si eu linkulbig grin happy[[scuze de categorie]]

4 răspunsuri:
| iFeelinfiniteLove explică:

@floare0albastraSiSoraEi: sincer, apreciez efortul de a scrie acest "raspuns"; m-a ajutat cu absolut nimic! Dar chiar am nevoie de program, pentru ca e ceva important. "scuze de categorie" am zis, pentru ca stiu ca e cea mai des vizitata.

| iulia_7948 a răspuns:

Ce tragedie

| LotusRadioactiv a răspuns:

Te-ai indragostit de facebook si vrei sa faci sex cu "emoticoanele"?
Daca da, actunci inteleg de ce ai postat la aceasta categorie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai des vizitată și întrebările astea sunt cel mai des raportate din cauza categoriei greșite.