| Awkesna a întrebat:

Heiii happy
Am si eu niste intrebari pentru baieti :
1. Ce va place cel mai mult la o fata?
2. Va ganditi la o relatie serioasa?
3. Ce va atrag mai mult blondele/brunetele/roscatele/satenele?
4. Cum ar trebui sa se comporte iubita voastra cu voi?
5. Va atrag mai mult fetele care se bag in vorba cu voi?
6. Va plac mai mult fetele care sunt feminine sau cele mai barbatoase?
Thx big hug

Răspuns Câştigător
| bogdan72 a răspuns:

1. Daca sunt indragostit, cel mai mult ma "farmeca" personalitatea ei. Oricum, la punctul asta o vezi perfectiunea intruchipata. Daca nu, tind catre o particularitate a aspectului fizic. De obicei fata (nu sunt genul care adoarme visand la funduri laughing ).
2. Daca am sentimente pentru ea, bineinteles. Daca nu, e mai fun un "open relationship".
3. Treaba nu o sa mearga niciodata asa. Fiecare fata are un fel in care ii sta cel mai bine. Atat.
4. Da, uneori cel mai greu pentru un baiat poate fi sa intre in vorba cu o fata. Cel putin eu am avut momentele mele cand ma tot gandeam ce sa fac sa intru in vorba cu ea. Odata intrat, incepeam sa vorbim mai mult si totul mergea frumos.
6. Feminine!

Cu placere.

14 răspunsuri:
| ziggs a răspuns:

1.mie imi place la o fata sa fie desteapta, de treaba si sociabila. 2. da eu ma gandesc la o relatie serioasa in care sa ma inteleg bine cu persoana iubita, sa comunicam... 2.sincer parca mai mult intind inspre blonde nu stiu de ce de aia am o blonda in viata mea happy 4.pai sa ne respecte, sa ne arata ca ne iubeste, sa ne alinte chestii de astea. 5. da cum sa nu noua ne plac fetele mai vorbarete.dar conteaza si ce scot pe gura... 6.mie imi plac fetele mai feminine (astea sunt gusturile mele)

| Awkesna explică (pentru ziggs):

Multumesc pentru raspunsul tau >big grin

| BlackAngelOfFire a răspuns:

1.Imi place sa fie de treaba.
2.Da
3.Nu conteaza
4.Ar trebui sa se comporte cat mai natural cat mai ele insasi
5.Nu ma atrage o fata care doar se baga in seama cu mine.
6.Nici barbatoase dar nici prea feminine gen [Auch mi-am rupt o unghie. ]

| ziggs a răspuns (pentru Awkesna):

Nu ai pentru ce poti sa imi dai funda te rog eu sunt un utilizator mai nou si am numai una sa am si eu macar 2...multumesc!

| Awkesna explică (pentru ziggs):

Pai nu pot sa dau asa orisicui, dau utilizatorului care mi-a placut cel mai mult, o sa mai astept niste intrebari si o sa aleg raspunsul castigator.

| BananaSuparata a răspuns:

1. Fata, parul 2.Nu neaparat 3.Brunetele 4.Frumoslaughing 5. Da, mult mai mult. 6. Feminine dar nu prea tarelaughing

| Sebimenis a răspuns:

Orice! Mie imi plac fetele tongue si imi place sa fie draguta si frumoasa si... tatelelaughing
DA ma gandesc... cred ca m-a atrag mai mult brunetele si satenele si ubyta mea ar trebui sa se comporte cu mine cat mai dragastoasa cu mine si sa ii placa sa stea si pe mess, iar cand e de iesit afara sa iasa frate! Nu sa zica : Da da ies acum ( peste 2 ore ) : Da uby ies imediat laughing iar mie imi plac fetele care se baga in vorba dar conteaza si ce zic. iar mie imi plac alea feminine...

Asta este parerea mea

| KoWeD a răspuns:

1.Formele
2.Da
3.Blondele
4.Sa ma iubeasca si sa ma iubeasca
5.Da
6.Feminine

| Exo0o a răspuns:

1.Sa fie naturala, ea insasi, si sa nu fie fitoasa, plina de chezuri etc.
-Sa comunice, sa fie sociabila si un pic de umor.
2.Depinde inca nu am ajuns la o varsta la care ma pot gandi la asta, dar, da miar place o prietena cu care sa traiesc toata viata laughing.
3.Nu stiu daca ar conta ca-i blondat, roscat etc, dar am o atractie putin diferita pentru roscate.
4.Ar trebuie sa fie atenta sa ma asculte(nu daca-i zic una s-o faca ma refer la o problema sa imi fie aproape).
-Sa-mi arate ca tine la mine, si sa fie dulce foc.
5.La asta chiar ca nu m-am gandit.Acuma depinde daca esti atras de acea persoana da, stai si vorbesti doar cu ea 20 de zile laughing.
6. Feminine si baietoase, cele mai importante calitati.laughing
-Feminin=tandrete, dragoste, comportament.
Barbatoase=tupeu, curaj.
Numai bine.

| JustMe47 a răspuns:

Pe bune, o fata trebuie sa fie sociabila, de treaba, dar si putin frumoasa.
2. depinde
3. Nu conteaza
4. Sa fie naturala.
5. Nu neaparat, depinde cum se baga in seama.
6. Feminine, dar nu in sensul ala de fitoasa sau, gen pitzi. SA fie intre.

| highheadshot a răspuns:

1. Frumusetea
2. Nu
3. Roscatele
4. Sa ma iubeasca
5. Da
6. Feminine

| NascutSaFiuTrist a răspuns:

1 Sinceritatea in primul rand apoi sa ma iubeasca asa cum sunt nu pentru bani si abia dupa aspectul fizic
2 Depinde ce are de oferit ea, daca ma iubeste sincer este normal sa vreau o relatie serioasa
3 Brunetele
4 Sa nu ma minta, sa ma iubeasca sincer
5 Eu sunt un tip mai timid asa ca imi plac fetele care se baga in seama
6 Fetele feminine dar nu exclud si celalalt gen

| andrei3008 a răspuns:

1.Pussy 2. DA DA DA DA 3.Brunetele 4. SEX mult 5.Da 6. Din moment ce sunt fete... normal ca mai feminine

| georgian24 a răspuns:

1 inocenta
2 nu
3 blondele
4 pai....todeauna sa imi fie aproape sa fie sincera ca nu se plictiseasca de mine amuzanta atunci cand e nevoie ...siiii (cel mai important) Sa nu imi dea cu palma peste fata nici macar in gluma!
5 pai da comunicarea e foarte importanta si normal ca imi plac mai mult alea vorbarete
6 clar feminitate :*:*:*