| andrutza_3684 a întrebat:

La ce va ganditi cand vedeti o blonda pe strada? preferati blondele, brunetele, satenele sau roscatele? argumentati intrebare pentru baieti multumesc

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

@bacemi, brunetele au mai mari sanse sa te atraga - tocmai de aia, ca sunt muuuuult mai putine blonde fata de brunete si satene.winking Oamenii cu parul, pielea si ochii inchisi la culoare au o gena dominanta, si din aceasta cauza, chiar si in familii cu 1 parinte blond sau chiar ambii parinti (transmitandu-se genele bunicilor), de cele mai multe ori se nasc numai copii bruneti/sateni. Blondele/zii aproape ca sunt pe cale de disparitie. oh go on laughing In timp vor ramane doar cele vopsite. oh go on Si apropo, si eu am avut deceptii cu barbati bruneti, asta inseamna, ca ar trebui sa ma feresc si de toti ceilalti bruneti de pe planeta? oh go onwinking

Draga @andrutza, tu ai cerut parerea numai baietilor, asa ca o sa-ti raspund in numele fostului meu prieten big grin "Inca un vot pentru BLONDE!" oh go on big grin devil
Si eu sunt blonda, dupa cum s-a inteles deja. big grin laughing Ma simt foarte bine in pielea mea. Desi, cand eram pustoaica, am incercat o data cu ajutorul unui nuantator sa-mi fac parul violet, si pot sa spun, ca mi-a si stat bine, dar intr-o saptamana (atat mi-a luat sa dau violetul jos laughing ) tot la blond m-am intors, oh go on pentru ca efectiv nu ma recunosteam in oglinda, nu ma placeam, nu reuseam sa ma simt bine in pielea mea. day dreaming
Mie personal imi plac si blondele, si brunetele, si satenele, si roscatele, cu conditia sa fie bine proportionate, sa arate in general bine, si desigur, sa fie destepte, cuminti si devreme acasa. oh go onwinking
Dar eu nu m-as mai vopsi, nici sa ma omori. oh go on rolling on the floor

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@andrutza, ma bucur ca suntem pe aceeasi lungime de unda!winking
Mersi! day dreaming

| Bacemi a răspuns:

Prefer brunetele. Blondele par superficiale. Depinde si de cum se aranjeaza si ce gandesc. Am cunoscut blonde care m-au atras insa de obicei aici e cazul de 2 blonde la 10. Brunetele au sanse mai mari de a ma atrage.

| Derye a răspuns:

@Gabriela: funny one.

Nu am nimic de zis, doar sa'mi arat aprecierea fata de gabriela.

| andrei90tm a răspuns:

Pe mine nu ma intereseaza daca e blonda, bruneta, satena sau roscata atata timp cat are ceva in cap`soru` ei big grin dar in majoritate imi plac brunetele happy

| Saya_1767 a răspuns:

Brunetele par mai mature si mai sigure pe ele, blondele par superficiale si imature.

| max_4494 a răspuns:

Cand vad o blonda ma gandesc ca am mai vazut inca una! Nu culoarea parului este factorul cheie la o femeie.Sunt atatea lucruri cu care puteti atrage!

| rockaholic a răspuns:

La laa... eu sunt blondă şi nu mă siimt!

| GabiArian22 a răspuns:

Prefer Blondele si brunetele big grin nu stiu sigur dc dar ma atrag foarte mult :X fata de roscate...au ceva specialbig grin