| Ionela256 a întrebat:

Heiiiii TPU happy Mi-am luat o javra. M-am gandit multe zile la ce nume sa ii pun si intr-un final i-am pus numele cu ajutorul mamei"Ia chestia asta de aici" Ii place numele acesta fiindca dupa fiecare strigare ma linge intre degete. O am de aproape 7 zile si sper sa nu moara. Nu imi place sa ii fac curat in cusca bicăuz pute cum miroase in baie dupa ce ies eu, ca nici mirosul meu de căcătica nu-mi mai place. De multe zile nu mai dorm.Cred ca o sa-i iau o jăvrita pentru ca sigur are nevoie si el de cateva partuze(cine nu stie ce inseamna cuv. asta sa caute in dex online) Eu am 17 ani si nu am inca o iubita? Oare de ce? Sper sa ajung duminica la targ sa iau un alt caine pe care vreau sa il numesc"Jiji" Am mai avut cateva animale de companie:vaca, albina, sconx si vreo 2 furnici.Pe toate le-am tinut in aceeasi cusca de lemn fara pic de usa. Cand le bagam in cusca dadeam vreo 2 cuie si acolo ramaneau. Asa mi-am facut o ferma de fiare. Nimeni nu mai intra in casa mea. Prea pute. Voi aveti animale ciudate de companie? Sper sa nu ma luati in glume, ma numesc Ciorosu Cristian. Am cont pe facebook, twitter, hi5, blogspot.etc Am si poze cu animalele mele.

8 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

rolling on the floor)))) epic, chiar mi-a facut seara mai frumoasa asta!

| KimBianca a răspuns:

In primul rand javra esti tu! tu esti una din persoanele alea pe care le-as strangula vazandu`le in prezenta unui animalut ^^. si scuza-ma ...nickname :ionela si totusi "nu am inca o iubita".You're suck!

| Silyca a răspuns:

Tu cred ca suferi de nebagare in seama.Nu te mira ca nai iubita e logic rolling on the floor

| AAannaaaa22333555 a răspuns:

Frate! daca nu iti plac animalele si nu ai chef sa strangi dupa ele lasa-le la magazin...sunt sigura ca cineva care stie sa la ingrijeasca si sa le iubeasca o sa aiba grija de ele!

| DaRkMist69 a răspuns:

laughing esti dilau... fara supararelaughing

| alexandru171 a răspuns:

Ai ceva sa mor eu si tu esti amuzant da ceva ce nu ati functioneaza ai

| DeX22 a răspuns:

Furnici rolling on the floor) daca nu iti plac animalele du le la un adapost specializat!

| Irina_3267 a răspuns:

Lol butule nu mai chinui animalele,ca tu esti animalul cel mai ciudat animal de compania pe care il ai si pe care il vei avea, asa ca dildaule nu mai chinui animalele, ca sincer mai bine stau pe strada decat cu tine.Nici nu ma mir ca nu ai prietena daca casa ta PUTE.winking