| junejune a întrebat:

Hello! am o intrebare: daca te-ai masturbat (fiind virgina) si ti s-a rupt himenu, mai esti sau nu virgina? fundoiwinking

Răspuns Câştigător
| alexamealexa a răspuns:

Pai moral mai esti deoarece nu ai intretinut relatii sexuale cu cineva cand ti s-a rupt. dar daca ai merge la ginecolog acesta ti-ar zice ca nu mai esti, deoarece himenul il ai rupt.

12 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ba mai estihee hee! Virgina te numesti pana la primul contact sexual, nu conteaza daca e anal, vaginal sau oral...

| carminaburana43 a răspuns:

Teoretic esti dar practic nu mai esti.

| MyFirstLove a răspuns:

Daca ti s-a rupt himenu nu mai esti virgina.

| Anny1 a răspuns:

Nu nu mai esti virgina mai ales daca ti s-a spart himenul:* draga meahappy o femeie este virgina atunci cand nu a avut absolut nici un contact sexual, de exemplu chiar daca te-ai masturbat fara sati se sparga himenul nu mai esti desi noi credem ca o fata nu mai e virgina din moment ce isi incepe viata sexuala cu un baiat sau i se sparge himenul nu, orice fata ce se masturbeaza fara ca sa i se spaga himenul nu mai e.deci tu mai ales ca ti se sparsese nu mai esti:* acum ai grija cu mama ta daca te duce la ginecolog vede:*Bafta!happy Funditabig grin?

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Daca ti-ai introdus ceva in vagin si ti-a curs sange nu mai esti virgina. In schimb daca ti-ai frecat decat clitorisul mai esti virgina.
Pa, pa.

| nicoleta01 a răspuns:

Daca nu ai avut contact sexual se zice ca nu. dar daca s-a rupt himenul nimeni nu are de unde sa stie ca nu ai intretinut relatii sexuale pana atunci.

| SkyZ0 a răspuns:

Logic ca nu mai esti

| Euics a răspuns:

Dap. may estihappy.big grin. Un mik sfat. o sa fii virgina pana o sa-ti introduca candva penisul in vaginhappy

| Sicmao a răspuns:

Dacă s-a rupt, nu mai eşti. happy

| bnad a răspuns:

Da mai esti, in ureche...

| bambi12313 a răspuns:

Daca atunci cand te-ai masturbat himenul ti s-a rupt si a curs sange numai esti virgina chiar daca nu ai avut relatii sexuale cu vreun baiat ai auzit poate ca de multe ori o fata se dezvirgineaza singura asta a fost si in cazul tau te-ai dezvirginat singura

| xXSasukeEMSXx a răspuns:

Daca te consulta ginecologul iti va spune ca nu mai esti
biologic
dar moral esti virgina pana faci sex