| irinaceobanu7235 a întrebat:

Hello feteloor! Ceva sfaturi va rog pentru primul lickinkg oferit de partener(m-ar ajuta mai multeee in afara de cele de care toata lumea ar trebui sa tina cont precum:sa fii epilata, sa te speli cu un spun frumos mirositor).

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Tu fetelor le ceri sfaturi despre asta? Presupunand ca scopul intrebarii este sa iti dai seama cum i-ar placea partenerului sa fii acolo jos, nu crezi ca ar fi mai bine sa intrebi baietii?
Evident ca trebuie sa fii epilata, pentru ca nimanui nu-i place sa aiba par in gura. Si inca ceva, daca partenerul isi doreste sa faca asta, o face pentru ca vrea sa-ti simta gustul si mirosul natural, nu parfum de sapun. Trebuie sa fie curata, adica sa nu miroasa a peste, dar fara mirosuri/parfumuri artificiale adaugate.winking

| Violleta2022 a răspuns:

Sa folositi PREZERATIVE amandoi, atat feminine (numite si foite chinezesti, puse peste vulva) cat si Prezervativ masculin (prezervativ pentru barbati pus peste penis).

Igiena nu intra in discutie, ca aia trebuie sa fie intotdeauna foarte bine facuta, inainte de orice partida sexuala.

| mihai69 a răspuns:

Da, gustul de săpun e foarte neplăcut.
Prefer de departe gustul unei secreții naturale, sănătoase.

| dullcat a răspuns:

Se numeste sex oral.Si nu e sanatos sa folosesti sapun cu parfum pentru zona intima.Acesta trebuie sa aiba un ph adecvat si sa fie lipsit de parfum! Acelasi lucru e valabil si pentru hartia igienica.

| Miruna333 a răspuns:

Pai altceva nu este. Epilat si spalat. Nimic mai mult. In niciun caz sapun mirositor. Jos nu pui sapun, doar gel intim de la farmacie, nu din comert. Saforelle este foarte bun