| bluelikenever a întrebat:

Hello. i-am luat iubitului meu o carte de ziua lui, si ma gandeam sa scriu pe prima pagina:"Iubitul meu, iti multumesc ca existi, si ca ma faci cea mai fericita fata din lume." e ok? e cam putinsadaveti voi ceva idei mai faine? ajutati-ma va rog..mersi.funda pentru cele mai ok idei

2 răspunsuri:
| Gam3Ov3r a răspuns:

Daca o spui din inima ii de ajuns!
funda?

| adriana05 a răspuns:

Eu cred ca ii putin cam exagerat "iti multumesc ca existi", s-ar putea peste ceva timp sa te considere o disperata sau prin faptul ca il prea ridici in slavi ajunge sa-si cam ia nasul la purtare.baietii sunt mai dificili, nu le place romantismul.eu in locul tau as scrie. "Iubitul meu, iti ofer in dar de ziua ta aceasta carte, care atunci cand o vei privi iti vei aminti mereu de iubirea noastra."trebuie sa incerci pe cat posibili sa nu exagerezi... a si nu uita si de un "LA MULTI ANI!" SUCCES