| MeLLa_2137 a întrebat:

HeLLo!
Stie cineva niste site'uri de unde pot lua mai multe lectii de tecktonik si step up? Daca stiti va rog sa'mi trm niste tutoriale.
Si as vrea sa mai invat si "butterfly"[la tecktonik], as avea nevoie de un clip foarte bun, sa imi arate exact miscarile.
Va mS! Cele mai bune clipuri au si fundOi!; X[scuzati categoria]

2 răspunsuri:
| MeLLa_2137 explică:

Stiam si eu asta Danutz.
De acolo am invatat prima oara, dar m-am gandit ca poate cineva ar sti mai multe site'uri cu niste tutoriale mai bune.

| Danutz99_3470 a răspuns:

Youtube.com big grin rolling on the floor