| YourSweetAngel a întrebat:

Helloo TPU:*
as vrea sa stiu cum pot sa creez o pagina pe facebookbig grin
as vrea sa se intituleze "Inca te mai iubesc" sau ceva de genu si nu stiu ca trebuie' sa fac
adica dupa ce am dat creeaza o pagina unde trebuie sa mai dau ca sa o pot creea
repede va rogbatting eyelashes

fundita roz:*

Răspuns Câştigător
| gabi1198 a răspuns:

Hiwinkingdai pe creeaza pagina in cazul tau dai pe ''cause or community''(unde sunt 2 pancarde si pe prima e o inima)
dupa scrii numele(in cazul tau ''Inca te mai iubesc') si bifezi casuta de jos.
dupa aceea alegi o poza de profil pentru. pagina.dai pe continua.sari peste pasul 2 si daca vrei si pasul 3
Succeswinking