| Hitman4iQ a întrebat:

Help! Am facut sex cu prietena mea in 1 zi dupa menstruatie. acum a avut iarasi mentruatie si mi-a spus ca niciodata nu a durut-o asa de tare in timpul menstruatiilor. poate fi o sarcina?sad

Răspuns Câştigător
| SSS28 a răspuns:

Este imposibil :d ea nu era fertila atunci. Deci sansele sunt de 0. Nu iti face griji.toate cele bune happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape imposibil - poate 1/10000.

| dana12848 a răspuns:

Nu laughing

| cristiplm a răspuns:

rolling on the floor stai bra linistit nu e panica, poti continua nu asculta la gura ei c.o doare e vrajeala, trage.n ea a tauru ^.*

| RazvanValy222 a răspuns:

Din fericire pentru tine, NU! Nu ai motive de panica, bft! ^^