| dianna_9996 a întrebat:

Help! :o3 Cum pot descarca pentru Sims 2 haine, accesorii, par etc. dupa site-ul acesta: http://www.modthesims.info/

Trebuie sa dezarhivez ceva? Unde trebuie sa le pun? In ce folder?

Spuneti-mi tot ce trebuie sa fac:). Cel mai bun raspuns primeste FUNDA.

1 răspuns:
| madanebunatika a răspuns:

Pai dupa ce le downloadezi trebuie sa le dezarhivezi intr-un folder->dar folderu ala trebuie sa fie in C la documents and settings la EA games in folderu sims 2->si faci un folder cu download->si hainele si tot le dezarhivezi acolo.