| CraziNess a întrebat:

BUNA tpU :)) Am si eu o intrebare dc nu imi merge sa downloadez pentru sims 2 haine sau coafuri de pe site-u asta :)) nu e problema ca nu sunt in joc da nu-s cum sa downloadez de pe el :((( daca cineva mi-ar explica ar primi o funda mare de la mine :)) Multumesc!:-*
http://www.modthesims.info/download.php?t=311318

1 răspuns:
| DD12 a răspuns:

Pai fa asa; sus ai mai multe rubrici:Overview, Download, etc
dai pe download si mai jos o sa ai Downlaod files care are Xm-part.rar si dai pe el e ca o discheta