| unaboona a întrebat:

HELPPPP PLIZZZZZZZZZZ! Deja de trei zile ma tot floodeaza unu pe mess de pe mai multe iduri...atatea flooduri trimite ca mi se blocheaza tot calcu si trebuie sa dau restart.crying(...stie cineva vreo solutie sau un program anti-flood?(skuzatima ca pun la categoria asta dar e urgent)

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca dai accept la toate gastele asa se intampla! descarca YTunel de aici http://www.ytunnelpro.com/index.php?bif=download
Nu stiu sa-ti zic cum sa faci configurarea la el! Daca stii persoana care iti da flood da-i ignore inclusiv la persoanele pe care nu le cunosti din lista ta! Sau mai usor este sa-ti faci alt ID de messenger si sa ii muti pe cei din lista ta actuala pe noul ID, iar vechiul ID nu il mai folosesti!

| Castiel a răspuns:

Ignore,si daca nu ai auzit sau nusti cei aia, welcome in middle ageshappy

| Kadoom a răspuns:

Simplu`, Urmeaza acesti pasi : Dai sus in stanga pe Messenger, dupa Preferences, dai click pe Ignore list si Bifeaza Ignore anyone who is not in my Yahoo! Contacts. Acuma funda? big grin

| tzepi19 a răspuns:

Simplu te duci la messenger preferences apoi la ign anyone who is not my messenger list

| benny_5300 a răspuns:

Click messenger>>preferences>>ignore list>>ign anyone who is not in my contact list...winking

| benny_5300 a răspuns:

Click messenger>>preferences>>ign list>>bifezi ign anyone who is not in my contact list...winking