| alish a întrebat:

Hey, am o mare problema repede va rog sa raspundeti[-o

Răspuns Câştigător
| Alissya97 a răspuns:

Hey :*
Pai spune-i prieteni tale ca tu tii la acel baiat, iar acel baiat tine la tine si ca iti pare sincer rau pentru ca si ei ii place de el, dar nu poti renunta la el, dar nici la ea, deoarece sunteti prietene bune big grin
Spune-i ca tu tii la ea mult, dar la fel de mult tii si la prietenul tau si nu vrei sa il pierzi pe unu dintre ei.
Daca este o prietena adevarata atunci sigur va intelege ca va iubiti, iar daca nu atunci inseamna ca nu merita prietenia ta.
Bafta big hug
Sper sa te fi ajutat big grin

6 răspunsuri:
| 1micdamare a răspuns:

Draguto, ai o mare dilema si nu vei iesi prea usor din ea.
totusi eu as zice sa lasi fata aia sa saliveze pe langa voi, iar tu sa te faci ca nu vezi.in felul asta, daca te poti controla, il urmaresti si pe el si pe ea.
o sa vezi ce se intampla si daca "iubi" e cuminte si nu se da la ea...atunci iti vezi de viata ta. poate ca ei ii place doar sa va priveasca si acasa sa isi frece pasarica, cu gandul la voi sau la el

| vOdK a răspuns:

Lupta pentru iubitul tau! nu fa greseli ca apoi sa le regreti!

| paula90 a răspuns:

Normal ca nu trebuie sa renunti la prietenul tau... ea e prietena ta si ar trebui sa-si doreasca ca tu sa fii fericita, nu sa plingi sau sa suferi si apoi chiar daca iubitul tau sar desparti de tine tot nu ar fi cu ea... avind in vedere ca te iubese pe tine!

| petruta a răspuns:

Cred ca trebuie sa ii zici prietenei tale ca te-ai despartit de el si apoi ii zici iubitului tau despre asta ca sa fie ea cu el sau pentru ca sa fii in cont cu iubitul tau trebuie sa te desparti de prietena ta

| andre3ea_1248 a răspuns:

Sincera daca as fi in locul tau as vorbi serios cu ea.adica pana la urma e prietenul tau asta nu inseamna ca trebuie sa il lasi pentru ea mai ales daca ea nu are nikio sansa in fata lui.nu trebuie sa te feresti de ea pentru ca totuji voi va iubiti.si daca iti e asa buna prietena ar trebui sa inteleaga si sa va lase sa aveti si voi putina intimitate sa numai stea cu voi cel putin cand va sarutati.

| Love_1201 a răspuns:

Poi draga, nu o inteleg pe prietena tabatting eyelashes. daca el nu o place si nu i. a aratat ca o place cum s-a indraagostit de elraised eyebrows
Lasa totul sa decurga de la sinebatting eyelashes...acuma indiferent de cat o sa te feresty de ea tot o sa va vada, si daca ar vrea sa nu se simta prost ar trebui sa nu stea cu voi, asa stand cu voi(in preajma voastra)o face pe victimawinking.
Mai bine ti-ai vedea de viata ta, de relatia ta si de iubitul tau, ca nu cumva sa va distantati voi din cauza ei in finalsad. Kand o sa-i vina timpul, o sa aiba parte si ea de ceea ce ai uh.Continua relatia cu el. nici sa nu mai pui astfel de intrebari:-o. tu ai face toate astea pentru ea. dar ea ar face la fel?smug
no talking nu cred sincerwinking
incearca sa fi mai tare. Success:*!