| xcandyoyo a întrebat:

Hey, am o prietena care are o trupa de street dance si ma baga si pe mine in trupa. dar trebuie' sa dau o proba. si trebuie sa fac o coregrafie. imi poate ta cineva linkuri cu melodii de street dance(eu am ales-o pe cea lu' tmbar. bounce), si niste linkuri cu pasi de street dance sau hip-hop... funda:*8

1 răspuns:
| mititepwp a răspuns:

Pai... nu am chiar o mel sa iti dau dar poti sa afli ce le place la juriu incearca sa ii descoperi atunci adauga putin din toate si gaseste mel potrivita