| PussicatDolls a întrebat:

Hey am si eu nevoie de ajutorul vostrulove struckVecina mea a scris o carte de vreo 60 de paginihappyDar, calculatoru` ei este la reparat si ea m-a rugat pe mine sa caut idei de coperti pentru cartehappyTitlul cartii este `Am fost si vom fi`happyImi puteti da niste idei de coperti pentru aceasta carte? Multumesc in numele vecinei mele si ofer funda+vot

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

O imagine cu galaxia, ceea ce ar duce la ideea de eternitate, o stanca solida peste care trece un fin paraias de apa, un copac secular eventual, caruia sa i se vada radacinile bine ancorate in pamant, un ceas desteptator caruia sa i se ataseze o superba pereche de aripi, cateva boabe de grau si spicul care le asteapta, o spirala care curge in alta spirala, pana la infinit.

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu am priceput ce vrei! Ce numești idei de coperți?

| Hombre a răspuns:

Pune tricoul de la avatarul meu pe coperta, evocator cu realitatea de azi.