| ŦєтiţaŦăяăNuмє a întrebat:

Hey baietzilor! big grin. Voua in ce pozitie va place sa fie fata in timpul actului sexualtongue [logichee hee)]. Vreau raspunsuri clare si sincerewinking. Dau vot si funda... Apropo pot raspunde si fetele daca stiu si elelaughing)

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Peste mine sa ma calareasca hard si sa ma sarute.

| Anet a răspuns:

Nu cred ca pozitia conteaza cel mai mult in timpul actului sexual, ci modul in care se implica ambii parteneri, nu cred ca e vreo persoana care vrea sa faca toata treaba si celalalt sa stea si sa uite la peretzi. Daca ar fi o pozitie pe care baietii o prefera eu zic ca este cea in care partenera sta deasupra tongue

| lplostonyou a răspuns:

Buna.Pozitia capra o ador mult,penetrarea e maxima, pozitia misionarului, dar depinde si de starea de spirit din acele momentehappy

| elenac a răspuns:

Majoritatea baietilor le place atunci cand fata sta in patru labe, mai exact pe la spate!

| nimiiiiiic a răspuns:

@danielacs...mda am auzit asta la multi baieti...dar nu inteleg dcthinking Care e farmeculstraight face? I'm confused

| angelina_2665 a răspuns:

Mmm tot mi-ar fi interesant hee happy

| danielacs a răspuns:

Din cate stiu eu, baietiilor le place sa stea fata deasupra big grin

| lAuRitAs a răspuns:

Capra direct

| NascutSaFiuTrist a răspuns:

Am ras copios de ce au zis baietii tongue Auzi capra direct laughing)

| LickyTongue a răspuns:

Cam toatebig grin, dar alea cu posibilitate de penetrare maxima is zeificate:X si 69smug

| TrIpLeX2011 a răspuns:

Idem lauritas: capra directrolling on the floor

| aNoNN1m a răspuns:

Pe la spate(capra)ii dai pana se saturabig grin

| Ch3tGirl a răspuns:

Pai unora le place pozitia 69, sau pozitia misionarului fetelor mai mult...da pentru fete la pozitia misionarului e bine sa aiba o pernutza sub funduletz sper ca te-am ajutat pa... funda?:d

| sInCeR_5822 a răspuns:

Eu din punctul meu de veder asta e treaba ei ma rog sex sa fie (nu la modu disperat)